Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
zal mij 3D brilletje toch maar eens gaan zoeken
als die zo mooi is als de eerste is het dat zeker waard
Groetjes Liliane geluk is geen kant en klaar product het onstaat door wat je doet
Panasonic lumix DMC-FZ8 +FZ38-FZ150Tussenring met DMW-LC55 http://lilybie.jalbum.net/
Bedankt voor de reacties En ja de 3D dat was een experimentje voor mij maar er moet nog aan worden bijgeschaafd en een oplossing zoeken voor de mensen zonder brilletje .
Groeten
Joeri
Mvg Joeri, Ricoh GR3 en GR3X, Fujifilm X100VI, X-M5, X-T5, DJI Pocket3, Dji Mini 4 Pro, Dji Air3s, Insta360 X4 & Qoocam 3 Ultra, Ricoh Theta Z1 & X, 360° & HDR fan www.project2fotografie.be eigenaar van www.de360factory.be Make RAW No WAR
Wat heb je eigenlijk nodig om zo een 3D versie te maken? Is dat puur software matig of ook al zaken in de camera?
Is er ergens een 'duidelijke' handleiding, of tutorial of zo terugt te vinden (in het Nederlands bij voorkeur) op het internet? Kan je er iets over vertellen?
Comment