Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Ik heb de fotograaf zelfs moeten zoeken, zo opvallend of storend is dat nu niet. Voor mij mag hij blijven.
Ook heb ik naar de witte vakwerkhuisjes gezocht. Er staat er toch eentje op, maar zo'n mooi landschap, met een huisje, kreeg van mij nog een meer.
Iedereen bedankt voor de lovende replay's
Eddy@ idd vanaf het terras van hotel "Klein Zwitserland".
Jan @ Je hebt gelijk natuurlijk. Hoe kon ik die fout maken
Comment