Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Mooi moment te pakken hoor, de afwerking is er voor sommigen mss toch wat over
Doch een opname hoeft niet altijd realistisch afgewerkt te zijn, is altijd een eigen interpretatie van de fotograaf die het beeld gemaakt heeft
Indrukwekkende wolkenpartij had je daar, mooi om naar te kijken voor mij iets teveel HDR-achtige kleursetting, maar dat is een kwestie van smaak hé, ik snap de redenering van het weggetje, maar een paar stappen naar links zou dan weer een halve boom opleveren
Inderdaad wat spijtig dat de weg niet vanuit de linkerhoek kon vertrekken.
Een redelijk harde bewerking van de wolkenlucht. Daar is niets mis mee, maar dan is het wel opletten voor onnatuurlijke halo's .
Wat betreft het weggetje en de linkerhoek, ik volg die opmerkingen zeker. Ik had eigenlijk ook een ruimere uitsnede, waar het weggetje vanuit die hoek vertrekt, maar jammer genoeg zat er een lelijke reflectie in die hoek die ik niet kreeg weggewerkt. Daarom heb ik ervoor gekozen om wat te croppen, waardoor de compositie niet meer helemaal overeenkomt met de compositie die ik in mijn hoofd had.
Comment