Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Mooie foto vd maan maar meer kan ik er eigenlijk niet over zeggen.
Dit soort speciale fotografie mag voor mij wat tekst en uitleg krijgen vd auteur over "the making of".
@ tcf, bedankt voor de reactie maar een foto van de maan is helemaal niet zo speciaal hoor
Deze foto is gewoon uit de hand genomen met een Nikkor 70-200 f2.8 VRII in combinatie met een Nikkor AF-S teleconverter TC-20 EIII.
De foto is genomen op een heldere nacht en het beste is een paar dagen voor volle maan dan krijg je door het invallend zonlicht wat schaduw in de maankraters.
Je moet zelf eens de proef op de som nemen en je zal zien dat het veel simpeler is dan het lijkt
Comment