Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Als je er vroeg bij bent of interessante momenten je welkom heten dan kan je mooie foto's maken, maar dat weten ze hier al allemaal. Eentje uit Tervuren ook al doet dit weinig terzake, denk ik toch.
Ik hou wel van creatieve fotografie/editing en de idee hierachter zit wel goed.
Het "witte gat" achteraan gaat ook voor mij maar dan steekt de rest van de lichte delen wat tegen omdat die imo teveel in het grijs zitten ipv wit. Misschien heb ik het wel over wat meer selectief licht/contrast.
Het licht aan het einde spreekt voor mij tot de verbeelding en vind het wel kunnen
Mooie opname Raymond waarbij de bewerking ook wel passend is in het geheel
Fijne compo met een prachtige diepte.
Flink creatief met de PS-kwast geweest, wat ik aan de linkerkant zeer waardeer door de oplichtende blaadjes.
Aan de rechterkant valt de verticale lichte baan wel een beetje op. Of heeft het een bedoeling die ik niet begrijp ?
Fijne compo met een prachtige diepte.
Flink creatief met de PS-kwast geweest, wat ik aan de linkerkant zeer waardeer door de oplichtende blaadjes.
Aan de rechterkant valt de verticale lichte baan wel een beetje op. Of heeft het een bedoeling die ik niet begrijp ?
Goed opgemerkt Johan doch aan die kant is het open veld, geen donker bos dus, vandaar.
@ Jos 82 : Met je opmerking van " originaliteit" ben ik in de wolken Jos Moest ik dat steeds kunnen verwezenlijken was ik de koning te rijk !
Iedereen bedankt voor het kijken en vooral het schrijven.
awel typisch jou stijl al kan ik deze wel smaken , vind de sfeer heel spannend (als ik het juiste woord gebruik ) die witte vlek stoort mij hier niet ,het roept bij vooral veel vraagtekens op , het onbekende einddoel
Heb ik een paar dagen de andere kant op gekeken, staat deze er. Gemist dus.
Fraai. Wel ff wennen aan het (te?) sterk gecreëerde witte "einddoel", waarbij -als ik er langer over nadenk- toch wel weer heel veel in gezien kan worden (en daardoor dit beeld dus toch sterker maakt);
iets sinisters, iets bovenaards, iets goddelijks, iets zoals ze dat ook vaak doen in films als het gaat over geesten of aanverwante.
Mooi gebruik van het effectwerk, waarbij je -daar ben ik bijna zeker van- het witte gat doelbewust hebt laten verdwijnen.
Er zit nog steeds enig detail in.
Doet me ook sterk denken aan de historische afdrukken met die zilverachtige metaalglans.
De kantjes vind ik knap, het heldere gat ... weet niet goed
Ik denk dat dit GR zijn weg naar de hemel moet zijn ... hoewel ik denk dat Sinte Pieter daar een stokje zal voor steken
Comment