Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Redelijke zware bewerking inderdaad...Maar laat u zeker niet tegenhouden om op deze manier verder te gaan hoor...Originele opname op deze manier van de Zaanse Schans..
Wat ik persoonlijk wel opvallend vind is de verschillende kleuren van het water en lucht...Had het water ook wel meer verwacht in de kleur van de lucht.
Eens extreem bewerken moet kunnen vind ik, doch snap ik niet dat wanneer je zoveel tijd in de bewerking steekt je eerst niet de moeite gedaan hebt om de vele sensorvlekken weg te werken
In ieder geval bij mij valt deze wel in de smaak, mooi effect verkregen in de molens door de lange sluitertijd
Comment