Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
De locatie daar is al prachtig, als je dan ook nog zo'n lucht hebt is het helemaal top...Vind hem erg mooi..
Bewerking vind ik zeker wel passend hier..
heeft een beetje HDR gevoel waar ik normaal geen voorstander van ben ,maar hier vind ik het eigenaardig genoeg wel mooi ,het verhoogd nog wat de dynamiek
Wat betreft de edit, deze is nog relatief '' braaf''
het tijdstip waarop ik deze foto heb genomen verklaart een hoop over de vreemde kleuren. Dit tijdstip was namelijk om 05:30 in de ochtend, de zon was nog niet opgekomen, het was dus tegen het einde van het blauwe uur. Gloed boven de shelf is niet aangezet, deze was in de realiteit ook enorm contrastrijk (staan goed georganiseerde shelfs bekend om) Het vervolg van de shelf (de passage) was qua kleuren totaal anders, deze plaats ik misschien ook nog op t forum.
Indien er tips zijn om de edit aan te passen dan hoor ik deze graag en neem ik deze graag mee in een volgende workflow.
Een heel bijzonder beeld. Ik ken niet veel van wolken, dus in eerste instantie dacht ik aan een enorme vloedgolf die het landschap dreigde te overspoelen. Beetje surrealistisch. Alleen al heel veel respect omwille van het vastleggen van dit fenomeen op dat uur.
Comment