Minas de Riotinto, Andalucië, helaas niet mogelijk geweest om op eigen gelegenheid rond te wandelen.
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Rio Tinto
Collapse
X
-
-
Re: Rio Tinto
Speciaal fenomeen dit bloederig riviertje. beetje spijtig van al het volk daar maar daar kan jij niets aan doen.
-
Re: Rio Tinto
Als het daar van kleur zo is dan is dat een natuurfenomeen en uitzonderlijke plaats. Heel speciaal en boeiend. De mensen verstoren wat het magische maar zo gaat dat in groepsverband !Kunst is genieten - genieten is een kunst !
Comment
-
Re: Rio Tinto
Mooie kleuren en heel apart
Die rode kleur komt waarschijnlijk van algen ?
grts
SiegVoor meer foto's ; www.sieg.be
Comment
-
Re: Rio Tinto
Dank voor de reacties. De rode kleur komt van alle mineralen die er in de bodem zitten. Ze noemen dit de enige rivier ter wereld die op een natuurlijke manier zo vervuild is.
Ik neem dit met een korreltje zout want het gebied is al meer dan 400 jaar een mijnbouw gebied. Grote open groeves zijn er te vinden en die dragen vast hun kleurtje wel bij aan deze rivier.
Comment
-
Re: Rio Tinto
Ik vraag me af of dat er in dit geval niet beter had geweest om een portretstand te gebruiken?
Van zo'n mooie lucht had wel iets meer mogen opgestaan hebben.
Sony A7II + Loxia 50mm + Vario Tessar FE 16-35mm + Tamron 70 - 300mm
Fujifilm X-T4 + Samyang 12mm + Fujinon XF 27mm + Fujinon XF 35mm + Fujinon XF 16-55mm R LM WR + X-E2s.
Comment
-
Comment