Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wat me opvalt is dat er helemaal niks van scherpte in de opname zit maar deze opname leent zich daar wel toe
Heel apart zo'n witte klaproos ?
Mooi gedaan
mijn eerste gedacht was : lap, na de blauwe ijsbeer, nu de witte klaproos. Wat is het volgende ?
Maar, effe gegoogeld, en ja :
Ze bestaan echt !
En ik vind ze hier heel mooi gebruikt als vreemde eend in de bijt tussen al het rode geweld. De achtergrond is dan wel druk, maar hij is ook nodig om het eendje tot zwaan om te toveren ! Mooi !
Jij hebt dan geluk gehad, heb dit ook nog nooit gezien.
Mooi die klaproos scherp met alles er rond dof.
Wat ik wel zou doen is het lichte gedeelte li naast de klaproos wat donkerder maken, het vraagt nu te veel aandacht.
Comment