Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Ochtendlijke mist over de famenne, nu met 16:9, en ook een zwartwitte
De 16/9 versie is de mooiste naar mijn gevoel; wel de kleurenversie
Het is een prachtige opname met bakken vol sfeer
Doch mis ik ook bij deze kleine versie de scherpte die er in je grote versie wel is
De 16/9 versie is de mooiste naar mijn gevoel; wel de kleurenversie
Het is een prachtige opname met bakken vol sfeer
Doch mis ik ook bij deze kleine versie de scherpte die er in je grote versie wel is
grts
Sieg
Blijkbaar heeft LR problemen om zo'n kleine foto's te maken als er nodig is voor BD.
Ik had de optie "verscherpen voor scherm" afgevinkt, en ge-exporteerd naar het grote (flickr) en het kleine formaat (BD). geeft subtiele verschillen.
heb de versie 16-9 hier nu terug gemaakt met "verscherpen voor scherm" en gewisseld. het is beter nu, denk ik, hoop ik. Johan had ook al zoiets gezegd, maar mijn frank was niet echt gevallen dat het LR zou kunnen zijn die problemen heeft. Want ik exporteer altijd op dezelfde manier, gewoon in LR en met aantal pixels op lange zijde opgeven.
Ik vond de laatste tijd dat sommige van mijn foto's te veel verscherpt overkwamen, en eigenlijk vind ik dat lelijker dan een beetje softere versies.
Voor mij is de z/w toch ook heel mooi, hoor !
Het lijkt of er nog meer nuance in zit. Alleen gaat die vliegtuigstreep een beetje met teveel eer strijken. (valt meer op nu)
Comment