Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
De Shooting Day in AARSCHOT op 22 maart 2025 is VOLGEBOEKT
Jammer van de boom rechts voor, deze had iets meer ruimte mogen hebben (indien mogelijk) en ook jammer van de handtekening
boudini, ivm boom had ik toch de reden bij gezet
ook vond het wel een mooie inleiding in de foto
't ja handtekening, had deze foto ook gebruikt op ander media en deze handtekening gebruikt als voorzorg
Alles is feitelijk al gezegd, maar als een foto goed is kan het geen kwaad te herhalen: goed dus Ik vind het vooral mooi omdat je niet gekozen hebt voor een traditioneel bomen rij die naar het midden gaan, maar zo een beetje schuin naar rechts en dan hoeft die boom rechts er zeker te staan
boudini, ivm boom had ik toch de reden bij gezet
ook vond het wel een mooie inleiding in de foto
't ja handtekening, had deze foto ook gebruikt op ander media en deze handtekening gebruikt als voorzorg
Bijzonder mooie foto, daar echt niet van, maar mij stoort het toch ook een beetje dat de boom tegen de rand van de foto staat. We kennen wel de reden, maar het gaat hier op de foto op zich zoals wij die zien. Of zie ik dat fout?
Maar zoals reeds eerder gezegd, mooie foto.
Comment