Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
mooie krullen op de voorgrond!!
Maar...je blending klopt niet helemaal hoor..vanaf de helft van de foto is de sneeuw grijs, terwijl die op de voorgrond mooi wit is... Of komt dit door een grijsverloopfilter?
Last edited by Cytochrome; 14 februari 2012, 22:38.
Knap beeld toch met hele mooie kleuren, volg wel betreft de "lege" rechterkant, en de verloop van belichting.
Zijn wel dingen die nog aan te passen zijn.
'k Had hem al gezien op 1x.com
Een heel mooi beeld met schitterende compo.
Er kan inderdaad nog wat aan de belichting van het middenplan gewerkt worden...
maar toch al proficiat met deze prachtige foto
vriendelijke groeten, Kurt Mijn foto's Fuji X-T1 + X-T2 + X100F + een paar lensjes
Comment