Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
miss toch eens trachten die blending opnieuw te doen en een update te plaatsen ,want ik vind het eigenlijk heel jammer van zo een topplaat want het licht ,die wolken en compo zijn super
Heb hem opnieuw gedaan, voorgrond is een een 0.5 stop donkerder, en de zwarting nadien ook nog iets meer aangezet, lucht is hierdoor ook nog iets mooier geworden, Althans dat vind ik.
Heb hem opnieuw gedaan, voorgrond is een een 0.5 stop donkerder, en de zwarting nadien ook nog iets meer aangezet, lucht is hierdoor ook nog iets mooier geworden, Althans dat vind ik.
mooie compo maar de bewerking verknalt de hele opname.
Stel jezelf de vraag: Hoort deze foto thuis in mijn fotoalbum of is deze foto zo goed dat hij kan meedoen aan een foto-expositie..?
grt,bouk.
Heel knappe lucht en compositie maar de voorgrond vind ik veel te contrastrijk.
Ik zou bij de aanpassingen die je doet voor de lucht zo te krijgen de voorgrond ongemoeid laten dmv maskers.
Comment