Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
voor het maken van deze foto
daar kom je in de zomer niet aan toe
Groetjes Liliane geluk is geen kant en klaar product het onstaat door wat je doet
Panasonic lumix DMC-FZ8 +FZ38-FZ150Tussenring met DMW-LC55 http://lilybie.jalbum.net/
Daar heb je helemaal gelijk in. Je kunt composities maken die je normaal niet kan.
Vind het een hele mooie. Lekkere frisse kleurtjes.
Alleen lijken de boomtoppen niet helemaal lekker te zitten, ze zien er wit uit. Weet niet gelijk de oorzaak, misschien oververscherping?
boom mocht voor mij iets meer ruimte hebben ,maar verder vind ik het een zeer knappe foto
stond jij op het ijs ??
yep en ik was er niet alleen ze zaten hier met honderden op het ijs in de doort
de andere kant wan de weg aan de visvijvers
nu was het wel iedeaal om er op verkenning te gaan voor de komende zomer, kijken waar je overal aan de waterkant komt
Groetjes Liliane geluk is geen kant en klaar product het onstaat door wat je doet
Panasonic lumix DMC-FZ8 +FZ38-FZ150Tussenring met DMW-LC55 http://lilybie.jalbum.net/
Comment