Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
croppen tot net boven dat ding onderaan.
nu vliegen de ogen vandaar naar boven en weer terug.
terwijl het met zo,n mooi zonnetje alleen toch en heerlijk rustig beeld zou kunnen zijn.
grt,bouk.
Mooi hoor en dat belooft voor de toekomst als je eerste met je nieuwe speeltje al zo'n kwaliteit heeft.
Ooit koop ik mij ook een fullframe maar nu nog wat wachten en vooral veel sparen.
vriendelijke groeten, Kurt Mijn foto's Fuji X-T1 + X-T2 + X100F + een paar lensjes
Ik vind het wel een mooie foto... maar zit ook een beetje verwrongen met de stronk vanonder die met de aandacht gaat lopen. Je wil kijken naar het landschap en het zonnetje, maar de stronk trekt de aandacht.
Aan de andere kant maakt dat de foto wel speciaal, als je het weg doet heb je weer een "gewoon" landschap en nu heb je iets "aparts".
Misschien toch maar houden, die stronk of misschien ook niet...
Ik geraak er niet uit
Kijken is leuk voor jou, jouw mening is handig voor mij...... Mijn Flickr -- Mijn Facebook -- Reacties steeds welkom!!
Comment