Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Vindt de kleuren een beetje mat. Het groen is niet echt fris en de witte bloemen vallen niet echt op. Misschien kan je hem ook nog even recht zetten. De titel geeft het al aan, bijna alleen. Foto was beter geweest als die boom op de achtergrond er niet op stond. Idee is wel leuk!
Canon EOS 40D| Canon EF-s 17-55 f/2.8| Canon 100mm f/2.8 L IS USM Macro| bg-e2n batterygrip| Circ-pol, ND-grad en NDx400 filters| Photoshop CS5| Adobe CameraRAW 6| Adobe Lightroom 3| NIK Software Complete Collection
Je kan de boom ook nog afzagen Het derde boompje rechts aan de horizon breng de opname in balans en oneven is altijd sterk. Horizonten zijn niet overal recht. Mooie fijne zachte opname
grt.hogteneer
Comment