Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Ik ben ook blij nog eens water te zien dat gewoon water mag zijn. Er zit duidelijk beweging in, het is niet helemaal bevroren, maar ook niet volledig wit-gesatineerd.
De lange sluitertijden geven wel een tof effect dat voor sommige foto's echt een meerwaarde is, maar ik zie het de laatste tijd wat te veel te pas en te onpas toegepast.
Fengari Canon EOS 450D + EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS + EF90-300mm f/4.5-5.6 USM + Canon EF 100mm F2.8 L Macro IS USM (en Canon Ixus 850IS als het wat compacter moet zijn.) vroeger op dit forum bekend als wAckO
Oorspronkelijk geplaatst door schoonSpikkeBekijk bericht
Hans ik hou er wel van..Lijkt wel La Hougne...
Tja het is dan ook vlak in de buurt eh... Je hebt hied de Hoëgne, Statte en Sawe vlak bij elkaar. Ik zit er een beetje over te broeden om in het najaar daar in de buurt eens een SD te organizeren - materiaal genoeg.
Tja het is dan ook vlak in de buurt eh... Je hebt hied de Hoëgne, Statte en Sawe vlak bij elkaar. Ik zit er een beetje over te broeden om in het najaar daar in de buurt eens een SD te organizeren - materiaal genoeg.
Ik doe mee....Laat maar weten when and where...
Mvg, Pascal,Schoonspikke
Als je schiet..schiet dan raak! 500 PIXHuawei P30 PRO
Comment