Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Nena en Bouk ik moet jullie teleurstellen.. Ik ben redelijk selectief in deze reeks en ik heb lang getwijfeld om er eentje met een bredere horizon te plaatsen maar deze waren lang niet zo goed van compo. Mede dat er vele zwarte mos deeltjes of ander zee gespuis op het strand lagen.Deze foto had relatief weinig van deze smurrie op het strand.Het zou me een paar uren kosten om deze allemaal weg te shoppen waar ik echt geen zin in had.
Daarbij komt nog eens dat de opnames met een breder strand de verdeling van strand en horizon niet zo laag lag en als ik ging croppen zou voor mij het algeheel resultaat niet bevrdigend zijn.Als je goed kijkt op mijn voorgrond van deze foto dan zie je werkelijk mooie lichten en schaduwen en ik heb er niet aan gedacht op de camera te kantelen voor een weidser beeld.
Daarom kan ik helaas jullie verzoek niet uitvoeren.Ik hoop op jullie begrip en ik zal de volgende keer eentje proberen te schooten maar dan moet ik wachten tot ik weer aan zee ben..
Ik zal het de eerste komende maanden moeten doen met mijn favoriete plaats "het broek" of "het vinne" want ik heb nu mijn les pas geleerd.
Ik heb nog wel wat zonnetjes die ondergaan hoor maar das voor later..
Op deze LINK vind je het voorbeeld wat ik bedoel dan begrijpen jullie misschien wat ik bedoel.
Last edited by Jacobs Pascal; 4 september 2009, 23:06.
Mvg, Pascal,Schoonspikke
Als je schiet..schiet dan raak! 500 PIXHuawei P30 PRO
Oorspronkelijk geplaatst door schoonSpikkeBekijk bericht
Tunie ik heb het daar speciaal om gedaan om die kronkels in het zand te tonen waar toch telkens veel sfeer in zit en laat zien wat de zee met het strand doet na het terugtrekken..
Bedankt voor de reactie.
Daar kan ik je geen ongelijk in geven. Maak er een pano van bestande uit 3 of 4 fotos zodat de portretstand is gecamoufleerd, en ik kom hem direct halen bij je thuis om hier tegen de muur te hangen.
Het is en blijft een mooie foto Enkel "smaak" ik iets anders.
Comment