Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Ben al een paar keer komen kijken omdat de foto mij intrigeert ...
Ik vind de kleuren héél mooi maar er is een onevenwicht in de foto en het duurde een tijdje voor ik het kon duiden, de vinger er op leggen zeg maar. Omdat je een heel licht gedeelde hebt dwalen de ogen weg van het eigenlijke onderwerp, de boot. Onwillekeurig zoeken mijn ogen steeds de lichtere partij op waar er ... niets is. Stapje op zij op zo ? Ietsiepietsie inflashen. Reflectiescherm gebruiken ? Ik was er niet, dus of zoiets mogelijk was
De foto kon eveneens wat extra scherpte gebruiken maar dit lijkt me eerder een probleem van resizing dan van je fotografische kunnen te zijn.
Enfin, ik hoop dat je er iets mee aan kunt.
Comment