Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Of met iets interessanters om naar te kijken dan wolkjes
Ik vind dat persoonlijk,echt waar , erg poetisch,zo'n doorkijkje naar de wolken.Die op zo'n manier eigenlijk zinnebeeldig de hemel voorstellen.
Maar goed,zonder een specifieke religie toegedaan te zijn,dekt deze lading misschien meer de inhoud:
De foto bestaat in feite uit 3 foto's.Er zaten wel wolkjes achter dat doorkijkje,maar die waren telkens weer niet geheel naar mijn zin.Dus hebik uiteindelijk al wat lucht was weggeselecteerd,en met de transparante selectie aan het schuiven gegaan over andere wolkenfoto's.De Antwerpse kathedraal is daar tenslotte tussen beide lagen ingevoegd.
Comment