Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Ik ga voor foto 3, omdat je daar de combinatie krijgt van de vorige 2 (ingezoomd op de bloemen, en toch nog een mooi stukje blauwe lucht erachter ) Prachtige tulpensort is dat ook trouwens
De bomenrij op de achtergrond bij foto 2 vind ik ook zeer leuk, maar daar lijkt het een beetje of de bloemen op de voorgrond wat onscherp zijn.
Comment