Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Die eerste is een hele mooie foto. Straalt evenwichtigheid uit, mooie vlakverdeling en dito kleuren.
De tweede laat zien dat je nog lang niet uitgespeeld bent om het maximale uit de uwa te halen. De bloemen staan nog veel te veraf waardoor ze teveel wegvallen tegen het (verschrikkelijk drukke) korenveld. Tussen twee haakjes, deze bloemen zouden beter tot hun recht komen met een korte telelens en kleine dof.
De derde vind ik niet mooi. De boom staat aan de verkeerde kant: de bladeren "waaien tegen de fotorand aan" en de weg ligt ook teveel naar links. Door deze compositie is de rechterkant van de foto leeg geworden.
Comment