Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
De Shooting Day in AARSCHOT op 22 maart 2025 is VOLGEBOEKT
Wow... hiervoor moet je je belichting wel héél goed in de hand hebben. Een demonstratie van perfecte fotografie. Mooie compo's ook, enne... al die aanbevelingen om de flares weg te werken zijn een ziekte van 't digitale tijdperk. Laat ze maar lekker staan, want zo is het nu eenmaal in zo fel tegenlicht.
Ik moet bijna denken dat je hiervoor verschillende belichtingen hebt gebruikt... maar ik zie daar aan de andere kant totaal geen aanwijzingen voor. Kan je hier de sluier oplichten?
Comment