Je bent wel een beetje ongeduldig.
Ik vind hem helemaal niet slecht. Compo is goed met mooie vlakverdeling.
Belichting lijkt mij ook ok en hij is goed scherp. Prima, m.i.
Het waarneembare is slechts een schijn van de realiteit
Ik begrijp dat er wel sterkere platen dan deze bestaan, maar als ik zie dat hij zoveel bekeken is geweest, vraag ik mij toch af: wat hebben die mensen gedacht toen ze deze foto zagen. Kritiek is leerzaam. Laat maar komen.
Oorspronkelijk geplaatst door fotovrouwtjeBekijk bericht
Kritiek is leerzaam. Laat maar komen.
Compositioneel klopt het. het blijft in mijn ogen te veel een 'kiekje', te veel een 13-in-een-dozijn foto. Het heeft niet dat extra`s wat de aandacht vast houdt. Het wordt al heel anders als het met zonsopgang of ondergang wordt gefotografeerd, of met mist. Er ontstaat dan een andere sfeer.
Ik vind de foto best mooi,zeker qua kleur en sfeer.Maar compositorisch heb ik er een beetje last mee:ik zou iets meer ruimte gelaten hebben links en onderaan de bootjes wat ruimte wegknippen.
Comment