Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Oorspronkelijk geplaatst door Odul ReiloucBekijk bericht
Ik vind de zalmkleurige voorgrond wel onnatuurlijk ogend, maar ik wil wel graag toegeven dat ik het toch vertederend mooi vind.
die kleuren die waren door de winterzon/avondlicht ... en was nogal bewolk en zonneke rap weg/terug... alle ja speciaal sfeerke en licht vond ik
heb er dus ook met andere kleurtinten die minder zalmig zijn :-)
Comment