Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
De Shooting Day in AARSCHOT op 22 maart 2025 is VOLGEBOEKT
Eerste is wel mooi,vooral de hond geeft nog net dat tikkeltje meer aan de foto, bij de tweede mis ik vooral de stam van de boom,maar kleuren zijn knap!
Groetjes,Anita Met mijn Canon Eos 450D blijf ik fotograferen,
tot ik eens DE perfecte foto kan presenteren!
Ik ga juist voor de tweede. Prachtig silhouette en normaal klaag ik helemaal niet om kaders, omdat ik het zelf vaak ook mooi vind. Alleen nu met de lage horizon, zou daar toch echt geen streep doorheen hebben moeten lopen. Je lage horizon is een belangrijk punt in je compositie en nu is het net of je horizon er niet meer is.
Comment