Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Jammer, ik dacht hier een mooie abdy te kunnen zien maar zie alleen maar een groot groen en wazig bos met ergens in de verte een torentje.
Voor mij (en dat is opbouwend bedoeld) echt een plaat waarvan ik me afvraag waarom je die in showcase plaatst.
@jan.brouwers: sorry dat ik je teleurstel. Maar dit is fotografie waar ik van hou Het is niet voor niets waarom men op deze plaats een hoge toeristentoren plaatst. Het zicht is adembenemend. Kilometers ver zie je niets dan bossen en alleen de abdijtoren priemt zich boven de natuur uit. Misschien komt dit niet zo tot uiting op deze foto. Maar in realiteit is het best indrukwekkend.
Ik heb mijn K100D nog niet zo lang en moet de knepen van het vak nog leren. Alle kritieken aan mijn adres zijn meer dan welkom
Vooral mijn appeciatie aan bouk, die steeds opbouwend uit de hoek komt
Het is idd zo dat je vanop dat punt in Schoot in mooi overzicht hebt over de hele omgeving, maar ik volg jan.brouwers' mening wanneer hij spreekt over een groot groen en wazig bos met ergens in de verte een torentje. Het zicht is adembenemend maar ik voel die emotie niet terugkomen als ik naar de foto kijk. Maak een "pseudo-pano" op de manier die bouk aanhaalt om je foto beter te maken. Moest je nog teruggaan naar de VVV-toren, denk er dan misschien aan om een deftige telelens te gebruiken (als je die hebt) en vul je frame met de abdij.
En als je dan toch in de buurt bent, fiets dan verder naar de abdij (5km) en maak daar ook enkele fotootjes. Je kan uitrusten met een ijsje in de hand op de Lekberg Moest je nog energie hebben kan je verder fietsen naar de abij van Tongerlo (15km) en daar bekomen met een trappistje.
@jan.brouwers: sorry dat ik je teleurstel. Maar dit is fotografie waar ik van hou
Hoi Peter, als dit is waar jij van houd dan is dat iets anders dan wat mijn voorkeur heeft, en dat mag hoor.
Maar dan had je misschien iets meer kunnen doen met een crop of de belichting, maar ik mis iets in deze plaat.
Het is wel zo wat Stephan zegt, die zonnestralen zijn een meerwaarde en de crop zoals Bouk zegt is ook een plus en dat is wat ik bedoelde met "waarom in showcase" omdat ik ervan uitging dat je tips zoals deze wou hebben.
ps. is deze abdy en/of die van Tongerlo opengesteld voor publiek ?
Comment