Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

ssssssssssst

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • ssssssssssst







    Graag commentaar!
    Steven

  • #2
    Re: ssssssssssst

    Amai, 100 views en nog geen enkele reactie

    Ik ken te weinig van portretfotografie om deze foto's technisch te beoordelen.
    Maar als reeks vind ik ze boeiend Vooral de tweede spreekt mij aan.
    Meer foto's op mijn website

    Comment


    • #3
      Re: ssssssssssst

      Beide foto's hebben zowat hun elementen: in de eerste is de speling van licht en donker mooi gebracht, de tweede moet het dan weer meer van de compositie hebben. Ik vind ze eigenlijk allebei wat hebben. Wellicht daarom zijn ze niet gemakkelijk te becommentariëren.

      Comment


      • #4
        Re: ssssssssssst

        idd het zijn niet de klasieke portretjes.

        AAN JULIE OM TE OORDELEN

        PLEASE COMMENTAAR!
        Steven

        Comment


        • #5
          Re: ssssssssssst

          Het harde ZW in beide bevalt me wel. De tweede foto spreekt me als beeld het meeste aan, in de eerste vind ik de schaduw op het gelaat wel aardig.

          Aangezien men in den beginne van de fotografie alles mooi in het midden en zo volledig mogelijk op de platen zette, is het niet zo verwonderlijk dat er zo rond 1950 al experimentelen waren die al begonnen met strak kadreren en half in beeld zetten etc. Dus of ze nu wel of niet klassiek zijn valt nog wel over te discussiëren.

          Uitgaande van je titel vind ik ze hier té strak gekadreerd. Iets meer mond en vinger zou beter zijn geweest naar mijn smaak. Hoewel de tweede me als foto meer kan bekoren, had ik zonder de titel nooit aan 'sssssst' gedacht, maar eerder aan 'ik ga mijn vinger in mijn neus steken'.

          ps: JE HOEFT NIET TE SCHREEUWEN!
          IK DACHT OVERIGENS DAT PENDRAGON EN JOSIE EEN ORDEEL EN COMMENTAAR HADDEN GEGEVEN

          Comment


          • #6
            Re: ssssssssssst

            Ja Steven,

            Soms duurt het even vooaleer je reacties krijgt !
            Je post is toch pas van gisterenavond.
            Reacties zullen nog wel komen.
            Trouwens voor mij is de 2de foto het best, niettegenstaande dat ik hem te erg gecropt vind.

            Yvan
            Canon 10D(BG-ED3) - Nikon3100 - Canon 50 1,8II - Canon 70-200 F4LUSM - Sigma 15-30 - Sigma 50-500 -Tamron 28-75 (2,8XR-DI) - Manfrotto - Kingston - Sandisk - Kenko

            Comment


            • #7
              Re: ssssssssssst

              eerste is ronduit fraai...goede compo en heeft bertrekking op de titel (aan der mond te zien ...sssstt)

              tweede vind ik te krap...neusjepeuteren?

              mvg,
              Z900
              Canon 80D+1DMII 50MK1/70-200 2.8/400 5.6 // Sigma 15FE/50-500 // Tamron AF SP 90 2.8/28-75 2.8 Di // Kenko AF Pro 300 1,4x TC

              Comment


              • #8
                Re: ssssssssssst

                Steven, eigenaardig en tegelijkertijd interessant om de commentaren te lezen van dezelfde mensen maar in een verschillend forum.

                Op zich zeggen de beelden me niet zoveel (erg persoonlijke mening), als montage van verschillende beelden zouden ze "sprekender" zijn.
                Technisch gezien helemaal geen opmerkingen !

                Cheers
                "Smaken verschillen en over smaak kun je wel degelijk twisten, zolang het met respect voor de visie van de fotograaf blijft"
                Alles is al gefotografeerd... Maar nog niet door mij !

                Comment


                • #9
                  Re: ssssssssssst

                  Eerste foto vind ik maar zo en zo
                  Tweede is mooi maar ik moet me aansluiten bij de commentaren ivm "croppen": aan de rechterkant van de foto is er misschien ietsje teveel weggesneden.
                  The quickest way to make money at photography is to sell your camera

                  Comment

                  Working...
                  X