Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
van de achterkant bekeken
Collapse
X
-
-
-
Re: van de achterkant bekeken
Oorspronkelijk geplaatst door blauwzwart Bekijk berichtniks te zien hoor
Comment
-
Re: van de achterkant bekeken
Oorspronkelijk geplaatst door D.B.D Bekijk berichtbij mij wel?
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
Comment
-
Re: van de achterkant bekeken
Oorspronkelijk geplaatst door bouk Bekijk berichtHier niets te zien..?
grt,bouk.
Comment
-
Re: van de achterkant bekeken
Wel weer triestig dat zo een foto in showcase gepost wordt. Enkel ticket richting........ zou beter zijn.
Comment
-
-
Re: van de achterkant bekeken
Oorspronkelijk geplaatst door evelynvancky Bekijk berichtWel weer triestig dat zo een foto in showcase gepost wordt. Enkel ticket richting........ zou beter zijn.
Wanneer je iemand ergens advies over wil geven, doe dat dan alleen als je kan vertellen hoe dat moet. Dus als je weet hoe dat te bewerkstelligen.
Wanneer bovenstaande gedragsregels duidelijk niet worden gerespecteerd, kunnen en zullen de moderators ingrijpen. Dit kan betekenen dat je ongepaste reactie(s) gewist worden, en dat je bij verdere herhaalde overtredingen van het forum geband kan worden voor korte of langere tijd.
Gr. Daniel
Comment
-
Re: van de achterkant bekeken
Op zich een leuk 'straat-shot'. Niet meer en niet minder.
Plaatsing in showcase of niet, dat bepaalt de auteur zelf. Maar dan moet je er de reacties maar kunnen bijnemen.
Het feit dat je de gedragsregels aanhaalt tov Evelyn terwijl je hier zelf al 1 of 2 keer geband bent in het verleden, vind ik dan weer een héél gedurfde uitspraak én een spijtige zaak voor het forum als dit op deze manier kan blijven verder gaan...
Comment
-
Re: van de achterkant bekeken
Ik volg DBD wel als ik zie hoeveel giftige opmerkingen er bij zijn vorige posts kwamen, toen ik die allemaal las had ik niet veel goesting meer om nog foto's op dit forum te posten. Gewoon niet reageren als je een foto of een bepaalde fotograaf niet moet. Je ziet de naam van de topicstarter bij elk topic staan, dus klik het topic desnoods gewoon niet open. Ik heb ook het gevoel dat er op dit forum geen enkele moderator meer te bespeuren valt. Dat was vroeger wel anders.
Nu moet ik eerlijk zeggen dat ik deze foto ook niet showcasewaardig vindt, maar dat kan ik over zoveel andere foto's in showcase ook zeggen. Voor mij is een foto pas showcasewaardig als ik van mijn stoel geblazen wordt, wat zelden nog het geval is, al kan dat ook aan mij liggen.
Wat deze foto betreft, ik zou de foto aan de onderkant bijsnijden zodat die mensen er niet meer op te zien zijn. De foto wordt dan al iets rustiger. Jammer dat de foto niet in horizontale stand genomen is en er niet meer ruimte is in de kijkrichting van de dame. Het zou ook leuk geweest zijn als het scherm van de smartphone zichtbaar zou zijn en de kerk/kathedraal ook daar in te zien zou zijn. Nu zie je enkel een compleet zwart scherm. De kleuren van het gebouw en de dame passen wel mooi bij elkaar, die felgroene nagels uitgezonderd.
Comment
-
Re: van de achterkant bekeken
waarom heb je haar elleboog weggeknipt ?
kan je iets over de bedoeling kwijt ? Het lijkt me al wel duidelijk dat je de achterkant van de fotografe bedoelt, maar waarom ? Ik zie de context niet (geen kunstopleiding , zoals je weet)
nb : om niet beïnvloed te worden, lees ik de andere commentaren niet alvorens een eigen idee te vormen. Daarna wel.
post lectuur : ik volg leonide wat betreft opmerkingen. Het is soms al moeilijk om goedbedoelde ideeën op niet kwetsende wijze neer te pennen. Ik kan me dus voorstellen dat sommigen zich beperken tot het feliciteren voor prachtige beelden en de minder geslaagde inzendingen zonder commentaar verlaten. Dat is natuurlijk jammer voor wie uit commentaar iets wil leren. Leren wil niet zeggen klakkeloos aanvaarden wat anderen zeggen, maar er wel over nadenken.Last edited by CMM; 8 september 2019, 18:03.mijn mening is altijd vrijblijvend en verbindt alleen mezelf.
nieuwe maand, nieuwe afbeeldingen
https://fotokringkerklommer.wordpress.com/fotos-cor/
Comment
-
Re: van de achterkant bekeken
Oorspronkelijk geplaatst door CMM Bekijk berichtwaarom heb je haar elleboog weggeknipt ?
kan je iets over de bedoeling kwijt ? Het lijkt me al wel duidelijk dat je de achterkant van de fotografe bedoelt, maar waarom ? Ik zie de context niet (geen kunstopleiding , zoals je weet)
nb : om niet beïnvloed te worden, lees ik de andere commentaren niet alvorens een eigen idee te vormen. Daarna wel.
post lectuur : ik volg leonide wat betreft opmerkingen. Het is soms al moeilijk om goedbedoelde ideeën op niet kwetsende wijze neer te pennen. Ik kan me dus voorstellen dat sommigen zich beperken tot het feliciteren voor prachtige beelden en de minder geslaagde inzendingen zonder commentaar verlaten. Dat is natuurlijk jammer voor wie uit commentaar iets wil leren. Leren wil niet zeggen klakkeloos aanvaarden wat anderen zeggen, maar er wel over nadenken.
Comment
-
-
Re: van de achterkant bekeken
van kleur vind ik deze om van te snoepen. qua foto is het dan weer niet goed.
ik volg ook evelyn met wat ze schrijftMy Website : http://www.ineedair.org
Music / Painting / Motion Graphics / Image
Flickr : https://www.flickr.com/photos/34547181@N00/
Comment
Comment