Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Gek genoeg is de toestand hier een beetje hetzelfde - twintig jaar geleden ging je naar de kermis of spelletjeshal om verbluffende graphics te zien - nu lijken dat allemaal musea vol antieke spellen.
Prepressure.com - mijn Engelstalig webstekje over 'printing museums', 'libraries' & nog zo veel meer
Dank jullie voor de commentaren. Ik blijf twijfelen of het beeld niet beter is in kleur en ietwat cropped. Kleur en niet gecropped kan ook maar dat komt me minder sterk over. Het probleem met de kleurenversie zijn de magenta en groene kleureneffecten die ontstaan bij het ophalen van de schaduwen. De sensor vermoed ik.
Comment