Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Eerstvolgende Shooting Day: SD Dendermonde op 10 mei 2025.
Ik kijk eerst naar de foto. Dan denk ik: "Ha, weer één van Daniel".
En daarmee bedoel ik: een juiste mix van verbeelding, aandacht voor de persoon die op de foto staat en een perfecte techniek.
Iets dat we nog niet gezien hebben en dat op slag een topper is.
Kortom, ik ben fan, maar dat wist je al.
Goed WE,
Xavier
Canon R6 + 60D en enkele stukken glas (Ook een GSM...)
Sinds mijn pensioen, medewerker en nu ook bestuurslid.
Laat de commentaren maar komen.
Dit is het verschil tussen een pro en een hobbyist.
Voor mij ben jij hier de meester van het licht.
Als ik daar ooit in de buurt van geraak dan mag ik al heel blij zijn, maar ik kom nog niet tot aan je tenen.
Tot zover het geslijm.
Heel mooi gebalanceerd beeld met top belichting en afwerking.
Ja akkoord met voorgaande commentaren. Mijn eerste reactie was meteen 'Wauw' toen ik dit beeld zag. Heel mooi model ook. Zou je wat uitleg kunnen geven over de lichtopstelling?
Comment