Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Bovenaan mag er wat meer plaats zijn, onderaan mocht er wat af.
Als het de bedoeling was om de twee dames te fotograferen, dan moet je wat dichter komen.
Ik heb de vertikalen proberen recht te zetten, maar paradoxaal genoeg deed dat alles er schever uitzien :-)
Er is iets wierds aan de hand door het perspectief of zo.
Het was zeker niet de bedoeling om die twee dames van dichtbij te fotograferen. Het staat hier in subforum "mensen" omdat ik niet altijd weet waarheen met mijn foto's.
Er kon niet meer plaats zijn bovenaan. Ik had mijn zonnekap niet bij, en met mijn hand tegen de zon geraakte ik onmogelijk hoger.
Zelf vind ik wel tof dat er zoveel ruimte is beneden, eerlijk gezegd :-)
Misschien valt het beter me als je het op een kleiner formaat bekijkt waarbij je niet naar beneden moet scrollen?
Comment