Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
jammer dat haar elleboog net achter de spiegel zit, waardoor de spiegel een soort externe schelp op haar jas lijkt.
Ik veronderstel dat dit maar gewoon als grapje is neer getypt ?
Euh, nee, geen grapje. Het misleidde me wel een beetje. Motorjassen hebben dikwijls hardere onderdelen. Ok, ze zitten niet aan de buitenkant van de jas, maar op een of andere manier deed de positie van de spiegel me er wel aan denken. Als je als kijker met je aandacht op haar gezicht zit, bevindt de elleboog met spiegel zich zowat in je perifeer zicht, wat dan even een 'wat is dat juist?' moment veroorzaakt.
Maar no worries, blijkbaar ligt het enkel aan mij.
En het blijft een super foto.
Comment