Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Bedankt om naar Dolron te verwijzen, ik kende deze kunstenaar niet .... prachtige beelden zeg. Wat jouw portret betreft, ik vind het goed geprobeerd, maar meer ook niet. Vooral de huidbewerking stoort mij, ook de pose kan volgens mij verbeterd worden.
Bedankt om naar Dolron te verwijzen, ik kende deze kunstenaar niet .... prachtige beelden zeg. Wat jouw portret betreft, ik vind het goed geprobeerd, maar meer ook niet. Vooral de huidbewerking stoort mij, ook de pose kan volgens mij verbeterd worden.
Ik heb niet de illusie dat ik deze fotograaf kan evenaren
Illusie of niet, het is echt wel een heel goede poging.
Voor een Dolron moet er meer licht in de ogen vallen en moet de huid veeeeeeeeel gladder !!!
Zet de ogen ook iets wijder open met liquify en licht dat gezicht nog wat op.
Denk gewoon dat dit beeld wat extra nabewerking mag hebben en dan zal die veel meer in de buurt komen.
Ik ken Dolron niet en ben expres niet gaan kijken.
Ik vind dit een hele coole plaat, licht, model, blik
Toning mocht van mij iets bruiner en iets minder magenta/grijs in het gezicht, maar dat is het dan ook.
Ik geniet.
Comment