Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Beetje erg licht van toon, te krap in kader, vlakke verlichting (frontaal).... Je hebt er vast meer dan één gemaakt, laat maar eens zien want aan het model ligt het niet.
Bedankt, en je hebt gelijk natuurlijk, stom van mij dat ik de opdracht er niet vermeld heb. Dit was een avondschool MUA/visagie, en ik moest de make-up registreren (dus geen PS, weinig bewerking), maar ik vond deze zo mooi dat ik hem voor mezelf bewerkt heb.
Er zal nog wel eentje volgen.
Het vreemde is dattie op mijn ipad er veel mooier uit komt... (vorige week mijn scherm nieuw gecallibreerd, zal toch nog eens opnieuw doen)
groets, Henk
Ik weet niet goed wat ik er van vind. De beperkte onscherpte opmzichnis mooi, maar zo frontaal en close werkt het niet zo bij mij. Als je een hele reeks op deze manier zo gaat schieten zal het waarschijnlijk wel een bepaald effect geven, maar als losse foto werkt het niet zo bij mij
Ik zie een portret met mooie scherpte op de ogen en wimpers maar ik zie weinig of niets van de make-up, wat toch de bedoeling was ( misschien in kleur ? )
Comment