Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Als het een foto is om de mensen aan het lachen te brengen, dan ben je daar 100% in geslaagd
Als dat niet het geval is, dan zou ik alleszins minder opgezet zijn met deze foto moest het mijn kind zijn.
Het breedhoekeffect zorgt voor een karikaturaal karakter en niet erg flatterend (tenzij zoals gezegd dat dit de bedoeling is...)
Omzetting naar zw : minder geslaagd. Zw is voor mij een foto waar zwart en wit inzit, aangevuld met grijstinten. Ik zie hier alleen grijstinten.
Als mensen een lach op hun gezicht krijgen is mijn foto geslaagd.. Hij houd nogal van gekke bekkies trekken en is daar goed in ( volgens mij )
ik hou van dat soort foto's kinderen zijn lekker zichzelf en ik maak daar graag een foto van.
Misschien moet ik het topic onderwerp naar grijsje grijsje veranderen
Ben wel tevrede mee zoals hij is
Comment