Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
De Shooting Day in AARSCHOT op 22 maart 2025 is VOLGEBOEKT
Mooie kleedje en mooie model..die pot...tja..twas beter geweest zonder maar het neemt mijn aandacht niet weg van dit mooie model..
En ik weet waar het is in Rekem..
Mvg, Pascal,Schoonspikke
Als je schiet..schiet dan raak! 500 PIXHuawei P30 PRO
thx voor de reacties
Pot kon ik jammer genoeg niet doen verdwijnen..
pot is betrekkelijk makkelijk weg te toveren met photoshop maar zelfs zonder de pot zit de belichting nog steeds verkeerd.
Opname is te bleek en dan die keiharde zon op een kant van het aangezicht...,beetje draaien,mikken en meten en de pot en de belichting was in orde geweest.
ik roei hier blijkbaar weer tegen de stroom in maar als ik gelijk heb dan heb ik gelijk
Als mensen hier vinden dat de pot niet afleid van het model dan begrijp ik het niet meer
Comment