Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Hoewel ik het licht hier ook niet super vind vallen, vind ik deze plaat al 100x beter dan die andere. Zit veel meer spanning in (ook door de kleuren) dan die andere.
Good job.
Lichtinval mischien niet volgens het boekje, maar voor mij , al begrijp ik toch de motivatie van Madmax
Ik mis wel scherpte over gans de foto
Als ik naar haar hand kijk werk je volgens mij met een beperkte DOF.
Plaats ze eens op 900px langste zijde.
Robby BB
Minder tijd achter de computer
Is meer tijd achter de camera
Comment