Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
2. Maar goed, ondanks alles altijd blijven lachen!
3. De lustige ijsfluiter...
~Lieve groetjes, Saskia~ Ik gebruik Sony DSC-H2 en héél soms Nikon Coolpix 4600 Neem ook es 'n kijkje op S&S Photo (last update/new collection: 24-03-10)
Eén en drie zijn voor mij het scherpst. Bij nummer twee lijkt het alsof zijn mond bewogen heeft, hetgeen erg vreemd zou zijn met die sluitertijd.
Van mij had je wat meer aandacht aan de achtergrond mogen besteden, of met minder dieptescherpte gewerkt hebben.
Kan je de sneeuw nog wat witter maken, 't lijkt nu eerder grijs.
Hele leuke foto's
Ik moet wel met Jos mee gaan wat betreft de scherptediepte en de kleur van de sneeuw. De foto's zijn allemaal vanuit een hoger standpunt genomen. Ik denk dat je een mooiere beperkte scherptediepte had gehad als je wat meer op ooghoogte had gefotografeerd, waardoor de achtergrond op meer afstand komt. Naar mijn mening oogt het ook prettiger als je kids vanaf hun ooghoogte fotografeert...door de knietjes dus
Maar: toffe foto's!
Comment