Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Welke linkerkant Bouk?
Voor de kijkers links of de linkerkant van meneer zijn gezicht?
Als je bedoelt de linkerkant voor de kijkers ga ik helemaal met je mee.
Ik vind de subtiele belichting aan de linkerkant van het gezicht (voor de kijkers rechts) prachtig en het levert mooie contrasten in de huid en het linkeroog op.
De rechterkant van het gezicht is te vlak en te veel van voren belicht, waardoor deze kant fletser oogt en veel minder contrasten heeft.
Mooi model en het idee is heel goed Maar als ik de kans zou hebben, deed ik 'm nog eens over.
Ne mens heeft maar één linkerkant hoor !
De foto vind ik anders wel geslaagd. Zoals hij is.
Ik ken er met 2 linker handen
OT Karakterkop heeft ie wel, maar lijkt wel dat de huid door PS is gehaald, ook vindt ik de achtergrond te druk van textuur
Je kunt alleen tijd verspillen als je vergeet ervan te genieten www.cromagnonman.be
Comment