Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
heeft trouwens niets te maken met de fotografie en bewerking ansich. Das in no1 ook heel fraai vind ik.
Tis het hele beeld wat het hem doet voor mij. Pose, omgeving, blik enz.
heeft trouwens niets te maken met de fotografie en bewerking ansich. Das in no1 ook heel fraai vind ik.
Tis het hele beeld wat het hem doet voor mij. Pose, omgeving, blik enz.
Helemaal gelijk, die tweede is beter... maar ik denk dat indien het model een meer droevige wanhopige of zelfs angstige blik in de ogen had, bij die eerste, het beeld krachtiger was geweest dan de tweede. Daar heb ik dus een steekje laten vallen.
Een mooi leermoment.
1 of 2 ...moeilijk te kiezen hoor, ik vind de compo van 1 toch speciaal bij 2 geeft de relflectie ook meerwaarde...voor mij allebei toppers (lichte voorkeur voor 1, maar waarschijnlijk omdat ik die al meer ben komen bekijken en die dus al iets 'vertrouwd' heeft
Comment