Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op zich een mooie, maar ik mis nogal wat details in het gezicht en kan niet zo snel achterhalen waarom die weg zijn.
Dus vraag ik het jou ?
Iedere dag wat leren is iedere dag kwalitatief geleefd. Iedere dag wat lol is iedere dag kwalitatief lollig geleefd. iedere dag een foto is een kwalitatief super leven met veel lol ☻
Op zich een mooie, maar ik mis nogal wat details in het gezicht en kan niet zo snel achterhalen waarom die weg zijn.
Dus vraag ik het jou ?
wat bedoel je precies? dat er een blur over de foto is geweest?
Persoonlijk vind ik het detail meer dan goed genoeg. Wel is het
zo dat ik wat ruis verwijderd hebt.. mss is daardoor wat softener geworden..
Denk eerder dat het meisje/vrouw een gave huid heeft.
De uitdrukking zo van" ik weet dat je mij aan het begluren bent maar ik reageer er niet op" is zeer goed geschoten..Deze foto heeft ook wel een bepaalde arogantie wat hem sterker maakt en dat zie je aan de lippen van het model..
Foto voor mij is zeker geslaagd..Omzetting weet ik niet want daarvoor moet ik op men eiegen pc thuis kijken...
Mvg, Pascal,Schoonspikke
Als je schiet..schiet dan raak! 500 PIXHuawei P30 PRO
Comment