Oorspronkelijk geplaatst door hvr_oosterzeleBekijk bericht
Jamaar MadMax, we mogen toch geen modellen bekritiseren op hun uiterlijk?
Er passeren hier héél veel dames die men knap & sexy noemt waar ik ook niet warm of koud van word hoor .
uhmmm.. wie zegt dat ik deze man beoordeel op zijn uiterlijk? (als er 1 tegen is ben ik het wel)
Deze plaat doet me niks. Geen spannende pose, geen spannend licht, schaduwen vallen op de verkeerde delen van de borst.
Denk trouwens dat ik een van de weinigen ben hier die uberhaubt op mannenplaten (bloot of gekleed) reageer. Mag er namelijk graag naar kijken.
Jouw reactie op de plaat heb ik nl nog niet gezien
Mij doet ie ook niks... weinig leven in de foto, en sexy zoals de titel aangeeft vind ik hem zeker niet. Heb hier al veel (inhoudelijk) mooiere foto's gezien van mannen.
www.sergioprodi.com Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon!
Jouw reactie op de plaat heb ik nl nog niet gezien
Da's waar. Ik heb het dikwijls moeilijk met commentaar op modellen omdat ik juist wél beinvloed word door het al dan niet mooi zijn van een model. Ik kom daar eerlijk voor uit . Maar gezien dat niet mag gezegd worden (behalve dan weer als je het een knap model vindt, omgekeerd mag het dus vooral niet ) reageer ik zelden. Maar als ik dan toch mag afwijken van de regel dan ga ik akkoord met je .
't Was maar een grapje he. Had ik er nog meer smileys bij moeten zetten?
ik mis er nog 1 ..... hehehehe.
I know.. maar ik was me ook bewust van mijn regel die je op 2 manieren kon opvatten. En voor BD (en de mens in het algemeen), zijn 'foute' comments vaak interessanter dan de plaat zelf
Oorspronkelijk geplaatst door hvr_oosterzeleBekijk bericht
Da's waar. Ik heb het dikwijls moeilijk met commentaar op modellen omdat ik juist wél beinvloed word door het al dan niet mooi zijn van een model. Ik kom daar eerlijk voor uit . Maar gezien dat niet mag gezegd worden (behalve dan weer als je het een knap model vindt, omgekeerd mag het dus vooral niet ) reageer ik zelden. Maar als ik dan toch mag afwijken van de regel dan ga ik akkoord met je .
zelfde gedacht hier!
want eigenlijk wel vreemd he, als een model mooi is mag het gezegd worden als ze dat niet is moet je zwijgen en eigenlijk is commentaar op het model zelf niet toegelaten
bd / 2 maten 2 gewichten.....
eerlijk gezegd vind ik het zelfs vrij belangrijk dat een model er goed uitziet , mooie foto's maken van een type "ma flodder" zal wel kunnen maar is toch "anders"
on topic
vind hier eigenlijk niet veel sexy aan hoor
@jvs en hvr_oosterzele.
Uiteraard hebben jullie gelijk maar dan nog vind ik het niet gepast.
Het gaat om de fotografie en niet om of het model nou 'mooi' of 'lelijk' is.
In mijn ogen is het juist de kunst om de persoon in kwestie op een zo goed mogelijke manier neer te zetten dat zij/hij flatterend op de plaat komt.. of juist niet... Hangt er vanaf wat je wilt benadrukken.
Als je kijkt naar een uitgehongerd kind in Afrika is het waarschijnlijk ook niet moeders mooiste, maar kan de plaat wel pakkend zijn.
Zelfde geldt voor ma flodder. Zet die neer in een paar kaplaarsen en een sigaar in haar mondhoek heb je een dijk van een foto
Met de persoon deze foto zou ik gaan zoeken naar de ideale hoek en lichtval om er een mooie fine-art plaat van te maken. En ja.. als iemand een sixpack heeft en biceps ala Rocky dan is het natuurlijk al snel wat makkelijker.
Hoe je het wendt of keert, het blijft altijd een uitdaging.
Comment