Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
De eerste foto zonder de tak voor de arm.
De tweede foto is de betere hier. De belichting zou ook mogen doorlopen op de onderarmen. Nu zie ik daar een schaduw. Ofwel ander compo kiezen, ofwel opnieuw doen.
OF : wat vignetering bijvoegen, zodat de schaduw minder opvalt.
test was voor een uitgbreide thema reeks binnenkort
tak is bewust erbij genomen (vermits het een bos is)
onderste is geen schaduw maar bewuste vignetering, dan bedoel ik maar het moet zo geen egaal mooi uitgelichte plaat zijn
test was voor een uitgbreide thema reeks binnenkort
tak is bewust erbij genomen (vermits het een bos is)
onderste is geen schaduw maar bewuste vignetering, dan bedoel ik maar het moet zo geen egaal mooi uitgelichte plaat zijn
Mag ik vragen wat het thema is. Ik dacht dat het een testje was om de belichting net wel goed te hebben
Verder kan ik me wel vinden in het contrast tussen model (bleekjes) en het bos (diepgroen). Heb je bij wijze van test extra vignetering geprobeerd op de tweede foto?
word en reeks die in eht donker genomen zal worden (hier was het nog klaar dag , we waren eens even naar locatie aan het kijken) het thema word een fairy tale
de tweede was los ervan (maar vignet en licht wel bewust gekozen)
snap wat je bedoelt met het hardere vignet aan de andere kant, maar voor mij is het goed zo
Comment