Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Op de 2de foto springen de ogen (door de plaatselijke verscherping misschien ?) er goed uit en dat maakt de foto.
Mijn gedacht ideaal voor reklame van een of ander plat water of alleszins daar waar het op het "pure" aankomt om te adverteren.
Sjieke foto scalll en doe zo verder (ook met de kids )
wauw, nummer 2 is echt super
die mag van mij zeker in den hof
nummer 1 is iets minder door de ruis, maar ik denk dat dat persoonlijke smaak is
ik heb het gedacht dat een combinatie van de twee (ZW zonder ruis en het contrast en scherpte vd tweede) in mijn ogen nog mooier zou zijn
Comment