Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
De eerste is prachtig! Met of zonder deur, who cares? De reden van mijn bewondering (het moet gezegd) is echter het fantastische frêle lichaampje en dat kopje met die grote (hemelse) ogen.
Een hele mooie hoor meid!!
(she may be a mess, at least she's a gorgeous mess.)
Wimpers vind ik persoonlijk maar niks. Ik had eerder uitgelope mascara verwacht, donkere ogen, etc.. Maar dat is misschien meer regel als uitzondering in die "tak" van de fotografie..
Groetjes,
Lennert
Comment