Erg moeilijk deze vorm van fotografie
Een paar kritische kanttekeningen als het mag.
Technisch gesproken zijn de foto's in orde.
Als het om de uitstraling gaat zijn er m.i. verbeterpunten.
Zo vind ik bij foto 1 de blik van het model onvoldoende ontspannen en uitdagend. De plooien in haar hals hadden gemaskeerd kunnen worden door het haar.
Bij foto 2 is de houding niet charmant. Dat komt door het krampachtig ophouden van het hoofd. Ook hier lelijke plooien. Met het boek gebeurt weinig. Ze had er bijvoorbeeld ook in kunnen lezen en tegelijkertijd haar borsten kunnen afdekken voor de camera.
Bij foto 3 igt de nadruk volledig op de houding. Ik denk dat het model niet naar de camera had moeten kijken en dat er veel meer met licht en schaduw gewerkt had kunnen worden. Een uitgelezen verlichting dus. Nu is het volle licht erop gezet en dat vind ik saai.
Hou me te goede. Ik heb zulke foto's niet eerder gemaakt, dus ik spreek niet uit ervaring. Slechts als kijker.
Comment