Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Ook hier weer geen PS DOF maar gewoon gebruik gemaakt van mogelijkheden van objectief en daarbij tikkeltje invulflits voor zover dat op die afstand en met highspeed sync nog veel uitmaakt. Lens: 135mm F3.5 T 1/200sec. flash op -1/3
Last edited by awacs457; 10 mei 2007, 14:45.
Reden: aanvulling
Met wegkijken heb ik helemaal geen probleem, meestal levert dat betere foto's op. Maar hier vind ik er iets mis mee, wat te geforceerd of te veel omhoog.
Met wegkijken heb ik helemaal geen probleem, meestal levert dat betere foto's op. Maar hier vind ik er iets mis mee, wat te geforceerd of te veel omhoog.
Benjamin
Was mij ook het eerste dat opviel toen ik de foto zag... "Wat zou daarboven zijn ?"
Zo'n uitkijk naar boven is m.i. enkel geslaagd als het model laag gepositioneerd is. Een gewone blik opzij was m.i. beter geweest. Van een studiofoto kan ik de pose aannemen, maar met dit decor, ga je je afvragen of ze daar wel iets kan zien.
Desalnietemin, na deze muggezifterij, en ik kan 't niet beter... mooie foto, compo, toonzetting. Ik hou er wel van ! (en misschien probeer ik het nog wel eens na te bootsen )
Comment