Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
De eerste is echt prachtig. Mooi natuurlijk en goed gebruik gemaakt van de locatie.
Bij de tweede vind ik de huding wel erg onderuitgezat. Door de bolling van de jas komt het model een beetje volumineus over, terwijl uit de derde foto blijkt dat dat helemaal niet zo is.
Bedankt voor de reacties ik heb al even aan het prutsen geweest in PS om die tekst weg te halen maar vin het resultaat niet zo geweldig ... je ziet teveel dat er geshopt is geweest (kan aan mij liggen ook , want ben echt een PS leek )
Nikon Z9 - Nikon D5
NIKON 14-24MM F/2.8G ED - 24-70MM VR F/2.8E ED - 70-200MM F/2.8E FL ED VR - 50MM F/1.8 - NIKON 500MM F5.6 PF - NIKON AF-S 200-500MM F/5.6E ED VR - SIGMA 85MM F/1.4 ART
Comment