Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Een hele mooie Nathalie
Scherpte zit perfect en de DOF is hier ook knap .
Misschien een stukje zwart afcroppen zodat de scherpte misschien iets minder centraal in beeld komt en de foto nog sterker zou overkomen .
Goed bezig hoor
PS ... die tenen van mij komen wel terug in orde ze
Groetjes
Luc
Nikon D700 & D4 met redelijk wat glaswerk in de tas + Panasonic Lumix FZ 150
mooi plaatje
al had ik na een regenbui meer druppeltjes verwacht
Groetjes Liliane geluk is geen kant en klaar product het onstaat door wat je doet
Panasonic lumix DMC-FZ8 +FZ38-FZ150Tussenring met DMW-LC55 http://lilybie.jalbum.net/
Een mooie Nathalie
Scherpte zit perfect en de DOF is hier ook knap .
Misschien een stukje zwart afcroppen zodat de scherpte misschien iets minder centraal in beeld komt en de foto nog sterker zou overkomen .
Groetjes
Luc
De kleuren doen het hier erg goed.
De druppel had voor mij ietsje meer licht en scherpte mogen hebben.
Ik volg het commentaar van Lilybie, dat er na een fikse regenbui, toch wel meer druppels te zien zijn.
Merci Moniq 't Was geen fikse regenbui...'t was een verfrissend regenbuitje (zie boven) Maar te veel wind. Chance gehad met deze foto, de rest van de foto's waren bijna allemaal "blurry".
Comment